Iran Athero Telegram
خانه
صفحه اصلی > اخبار و اطلاعیه 
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 34367
 بازدید امروز : 31
 کل بازدید : 218595
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی انجمن آترو اسکلروز ایران :

نوزدهمین کنگره بین المللی تازه های قلب و عروق به پایان رسید.

رئیس انجمن آترواسکلروز ایران دکتر مسعود قاسمی بیان کرد ، نوزدهمین کنگره بین المللی تازه های قلب و عروق با همت اعضای محترم انجمن آترواسکلروز ایران و کادر اجرایی این انجمن و همکاری و همگامی نهاد های کشوری ، فرهنگی ، علمی و تحقیقاتی روز جمعه 24 شهریور ماه 96 به پایان رسید . 

در این مراسم ابتدا رئیس نوزدهمین کنگره اظهارکرد ، محورهای اصلی نوزدهمین کنگره ، پیشگیری از بیماری‌های قلب و عروق، آخرین روش‌های تشخیصی و بررسی آخرین روش های آماری و درمانی  و درمان‌های تازه در زمینه های قلب و عروق در داخل و خارج از کشور بود که  با ارائه مقالات پزشکی با حضور پزشکان متخصص و صاحب نظران برجسته قلب و عروق از سراسر جهان و مراکز تحقیقاتی  کشور عزیزمان به بحث و تبادل نظر پرداخته شد.

در ادامه دکتر مسعود قاسمی از دبیر علمی کنگره دکتر مسعود اسلامی و دبیر اجرایی کنگره مژده مزیدی به پاس قدردانی از تلاش های  این عزیزان در برپایی هر چه بهتر کنگره از لحاظ علمی و اجرایی ، به رسم یادبود  هدایای ارزشمندی را به ایشان تقدیم نمود .

 وی در خصوص نوزدهمین کنگره بیان کرد : رفع بیماری هایی که سبب اختلالات ریتم قلب می شود تا استفاده از انواع باتری قلبی، استفاده از برودت و حرارت و امواج صوت جهت رفع آریتمی ها، نارسایی قلب و درمان های پیشرفته و استفاده از سلول های بنیادی و جراحی های خاص ، همچنین  طب پیشگیری و پرستاری پیشرفته قلب و بسیاری از دستاوردهای دیگر دنیای پزشکی با استفاده از جدیدترین گایدلاین ها و نقش راه درمانی و تشخیصی به همراه موضوعات بسیار جدید در نارسایی قلب و بیمارهای قلبی و ریوی از مباحث کنگره امسال بوده است.

مراسم اختتامیه نوزدهمین کنگره با اهدای جوایز به مقالات و پایان نامه برتر و همچنین سایر جوایز و هدایای ارزشمند به پزشکانی که بیشترین ساعات حضور را در سالن های علمی کنگره را داشته اند ادامه داشت.

رئیس نوزدهمین کنگره در پایان ضمن قدردانی از زحمات و مشارکت شرکت کنندگان محترم نوزدهمین کنگره بین المللی تازه های قلب و عروق ،اظهار داشت ، امیدواریم  با استعانت از خداوند متعال و به کارگیری روحیه انقلابی و اسلامی و استمرار فعالیت های علمی و تحقیقاتی انجمن های پزشکی و سایر موسسات مربوطه همچنان شاهد سرفرازی، رشد و ترقی ارکان علمی کشور عزیزمان ایران باشیم.

 

 

 


 


١٢:٣١ - 1396/06/26    /    شماره : ٧٣٨    /    تعداد نمایش : ١٣٨٩خروج
iranathero.ir

كليه حقوق مادي ومعنوي اين وب سايت متعلق به انجمن آترواسكلروز مي باشد.

انتشار اخبار سایت با ذکر منبع، بلامانع است.

 
راه اندازی، طراحی، اجرا ، ورود محتوا و بروزرسانی: متين تايم بهار 1396     Powered by: MatinTime  2017